Lesbicke povidky dominy

31.12.2017

Masáž Liberec

Comments Off on Lesbicke povidky dominy


lesbicke povidky dominy

Dala jsem jí ruku k puse, aby ji celou olízala od svých šťáv, pak jsem ji za odměnu párkrát švihla bičíkem i mezi rozcapené nohy. Potom jsem vytáhla velký černozlatý vibrátor. Koupila jsem ho speciálně pro ni! Mně stačily méně luxusnější kousky. Klidně jsem si to už od mládí dělala vším, co bylo po ruce, jako byly různé lahvičky nebo zelenina. Ale do své otrokyně Katarinky jsem trochu investovala, protože jsem ji asi tak trochu milovala.

Provokativně jsem jí tím velkým umělým čurákem mávala před obličejem. Její oči ho pozorně sledovaly — slyšela jsem, jak hlasitě polkla. Těšila se, ale zároveň se i trochu bála, až jí toho macka vsunu do kundičky.

Nejdřív jsem jí s ním jenom jezdila mezi závojíčky, a to ani ještě nebyl zapnutý. I tak ji to ale rajcovalo, protože jí ten vibrátor brnkal o poštěváčka. Pak jsem ho namířila do její pochvičky a začala ho zasouvat dovnitř. Katarinka zrychleně dýchala a dívala se na mě svýma čokoládovýma rozšířenýma očima. Chvíli jsem jí protahovala pičku jen tak, občas ji švihla bičíkem. Sama jsem cítila, že mám v kalhotkách mokro. Potom jsem nenápadně zmáčkla jediné tlačítko a celý ten velký vibrátor začal vrčet a vydávat silné impulzy.

Katarina zalapala po dechu a ihned se začala svíjet rozkoší. Dělala jsem jí to tak dlouho, dokud se neudělala. Zase jsem jí to dala olízat jako fenečce, a pak jsem jí ho tam vrazila znova. Takhle jsem to opakovala třikrát a třikrát jsem ji přivedla na vrchol slasti.

Byla potom trošku motavá a vysílená, tak jsem jí dovolila, aby si lehla na postel. Trýznila jsem ji ještě chvilku, na bradavky a na stydké pysky jsem jí připnula kolíčky a pak jsem jí lízala mokrou jeskyňku.

Po chvilce mě prosila, ať už jí to nedělám, že je to k nevydržení. Dokonce se snažila bránit se, ale za to obdržela bolestivé švihnutí bičíkem. Pak zase byla poslušná a oddaná jenom mně. Vylízala jsem ji k dalšímu orgasmu, a to už opravdu chudák sténala z posledních sil. Potom jsem jí zaplatila, dala jí napít a propustila ji domů. Nikdy jsem po ní nechtěla, aby ona dělala cokoliv mně. Nene, mně stačil ten pocit ovládat to mladé krásné křehké tělíčko.

Sama jsem se pak dlouho dělala tím vibrátorem, který měla ve své sladké pičulince moje Katarina. Hrozně mě to uspokojovalo. Dělala jsem to tak asi tři dny, několikrát denně. Potom jsem se zase zbytek týdne nemohla dočkat, až zase to moje zvířátko ve smluvenou dobu přijde.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu. Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím.

Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Maximální délka hovoru 26 min pro číslo , resp. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Byla jsem zoufalá, když mne manžel po dlouholetém manželství opustil s veškerými úsporami, novým autem a mne velkoryse zanechal byt s velkou hypotékou.

Moje kolegyně a zároveň dlouholetá kamarádka si však věděla rady. Věděla, že jsem byla vždy sexem posedlá a niž bych měla tušení na erotických stránkách mi sjednala schůzku.

Dano, budeš překvapená, kdo o takovouto sice již obstarožní, ale stále zac S přítelem jsem před nedávnem navštívila veletrh elektrotechniky, součástek, vysílaček a všelijakých těch inženýrských hejblátek.

Přítel je do toho celkem fanda. Lesbičky , Mix , Erotické pomůcky. Story IX Příjezdem naší babičky bohužel naše společná zábava skončila. Dostalo se nám ovšem ujištění, že je to jen na pár dní, takže to snad nebude tak strašné. Všichni jsme se snažily chovat jako normálně, aby na nás nebylo nic znát a snad se nám to dařilo. Nakonec jsme se vrátili zpátky k bazénu, střídavě jsme blbnuli ve vodě a leželi venku a opalovali se.

Tudíž nám den celkem příjemně utekl. Teda řeknu vám, to zas byla v neděli síla. Svým způsobem jsme spolu měli hodně poměrů takže nahé jsme se už viděli takže nám nedělalo problém se před sebou vysléknout. Když se pomalu vsklékala tak jsem pozorovala její krásná prsa , číst více. Jmenuji se Eva a poslední rok se živím jako masérka. A to je trochu problém. Masérů je hodně a zákazníků málo.

Proto občas neodmítnu ani speciální, a také samozřejmě dražší masáž. Nikdy jsem ale neprodávala jinou část svého těla, než ruce, a cílem těchto speciálních masáží nikdy nebylo prostě jen zákazníkovi vyhonit péro. Vždycky to zůstávala především relaxační a povzbuzující masáž. Jediný rozdíl je v tom, co masírujete… číst více. Lesbičky , Masturbace , Prstění , Teen. Když mě pozvala moje nejlepší kamarádka Alča na chatu netušila jsem ,že se vrátím domů o tolik zkušenější.

Bylo mi čerstvě 18 a rozhodně jsem se neměla za co stydět dlouhé nohy v kombinaci s pětkama prsama a s černými vlasy do půly zad.

No a moje kamarádka byla můj pravý opak, ne že by se měla za co stydět, ale no je to blondýnka s pevnýma dvojkama a díky svým cm je hrozně roztomilá, zatímco já jsem ta první na koho se člověk podívá, když se řeší kdo je vrah. Moje kamarádka bisexuálka Katrin mě na dnešek pozvala do čajovny. Už dlouho mi říkala, že se jí jako holka líbím a že by to chtěla semnou zkusit.

Já samozřejmě nebyla proti, proč taky, když vyzkoušet se má všechno. Hned před čajovnou mě přivítala dlouhou pusou a zajela mi pod tričko. Usadily jsme se hodně těsně vedle sebe na balkónek, abychom měly soukromí. Objednaly jsme si čaj a sušenky. Lesbičky , Orál , Prstění , Školačky , Submisivní. Je mi 16 ale 1. A jak se mi stalo mi ani nebudete veřit. Měla jsem si opravovat test z matematiky s mojí učitelkou Heřmánkouvou.

Přišla jsem do třídy,ale byla prázdná Pozdravila jsem a zasedla za lavici. Psala jsem ale při tom jsem měla divný pocit,že mě sleduje

. Lucy seděla zaražená a neschopna slova. Tři prsty byly už dost natěsno, protože zatím nebyla moc roztažená ani vlhká. Druhou rukou jsem se jí zároveň začala probírat v broskvičce, kterou měla vyholenou dohladka, přesně podle mého přání. V pátek jsem teda sbalila po práci Pepana, a spolu jsm Myslela jsem si, že je to přechodný stav a zpočátku jsem tomu moc nevěnovala pozornost.

Mrdacka obrovsky penis

Lesbicke povidky dominy

Vylízala jsem ji k dalšímu orgasmu, a to už opravdu chudák sténala z posledních sil. Zastrkávala jsem jí tam prsty dost velkou silou, chtěla jsem opět zažít všechny ty pocity, které člověka zaplaví, když může někoho druhého bezmezně ovládat. Moje kolegyně a zároveň dlouholetá kamarádka si však věděla rady. Zaučím tě v sexu na a po vyzvání zadej kód Síla myšlenky, část 2. Milanovi jsem potom přikázala, aby mě šel vylízat. Moje kamarádka bisexuálka Katrin mě na dnešek pozvala do čajovny. Na koníčka sex brno