Ceska erotika bdsm


ceska erotika bdsm

Kombinuji několik technik, protože teprve jejich propojení mi přináší opravdový artgasmus. Dlouho jsem hledala co je mi nejbližší a vyzkoušela mnoho technik. Nakonec jsem ale zjistila, že Muchovská, precizní lyrika s nezkrotným inkoustem a akvarelem, který si v mých rukách dělá co chce, je ideální kombinace pro tak ambivalentní duši, jako je ta má. Jak už jsem zmínila, má mysl je nevyčerpatelnou studnicí inspirace. Vycházím ze svých přání i strachů a kompletně všeho, co mě nějakým způsobem osloví.

Erotika je pro mě důležitým zdrojem energie a emocí, které ráda přenáším do obrazů. Poslední dobou jsem musela na své umění uvalit onu zrůdnou, nemilosrdnou cenzuru. Několikrát mě někdo na facebooku za nahotu a projevy lásky nahlásil a zablokoval. Lidé by měli více naslouchat svým potřebám a uspokojovat je namísto toho, aby nechali svou frustrovanost a zahořklost prosakovat ven. Máte nějaké zajímavé historky spojené s vaší tvorbou?

V jednom nejmenovaném pražském bdsm klubu visí na zdech mé obrazy. Každý z nich má malinko jiné téma. Nu, seděla jsem v zahradě cukrárny s dívkou, která si ode mě kupovala obraz na zakázku a vyprávěla mi, že má díla v onom klubu splňují svůj účel, protože se u nich seznamují lidé dle sexuálních preferencí.

Primární cíl to sice nebyl, ale na druhou stranu mi přijde geniální, že není třeba slov, aby ihned zjistili, kdo má stejné touhy dle toho, u jakého obrazu se zastaví. Co se týče tetování, tak jaký styl upřednostňujete? Dá se říct, že jsou motivy stejné nebo podobné jako na vašich obrazech? Tvoříte návrhy tetování každému na míru?

A kdyby někdo chtěl tetování od vás, jak na to? Návrh na tetování a následnou realizaci může mít ode mě každý, kdo respektuje můj kresebný styl. Stávalo se, že někdo stáhl obrázek z internetu ve stylu, který nedělám a ani neumím a chtěl, abych jej zrealizovala. Má práce je individuální, šitá na míru každému a to i v případě, že si vybere nějaký z již vytvořených obrazů a chce jej beze změn přenést na kůži. Znamená to totiž, že se mi povedlo zachytit něco, co daného zákazníka osloví.

Je to dva dny zpátky, co si slečna se stejným příjmením nechala přes celá záda vytetovat pivoňkovou vílu, již jsem namalovala. Ráno se projdu s Kokain naše fenka. Uvařím si kýbl maté. Pustím si audio knihu a začnu malovat…většinou s kocourem v klíně. Večer obvykle zajdu s mým drahým na absinth, nějaké literární čtení či jen tak posedět. Tam si beru práci s sebou nebo si vezmu notebook a píši. Na jakých zajímavých projektech jste pracovala nebo se podílela? La Femme projekt — módní show pod taktovkou Riwaa Nerona, L´amour — taktéž show cílená na ženy a jejich smyslnost, který organizovala Zdeňka Rauchová, prezentovala jsem se zde v tanečním vystoupení a zároveň vystavovala erotické obrazy, Obscure — výstavu fotografií a obrazů ve spolupráci s Lunou Torr.

Nyní v rámci Artérie plánujeme focení s Karolínou Royvolovou.. Je možné v tuto chvíli někde vaši tvorbu vidět, případně si nějaký originální kousek zakoupit? Na svých stránkách fb mám album plné obrazů na prodej.

Jsou tu kousky nové, i starší, které si ještě nenašly majitele. Je mi vždy líto, pokud je musím zavřít do desek, kde se z nich nemůže nikdo těšit.

Momentálně ale nikde nevystavuji, jsem ve fázi vytváření nových kousků.. Problematiku konceptu vnímám citlivě, proto nenávidím klasické výstavy. Umění vytržené z kontextu a pověšené na zeď výstavní síně je pro mě alternace zoo. Je pro mě tedy důležité pracovat s prostorem, který mám k dispozici. Většinu děl tvořím přímo pro místo, kde budou instalovány a snažím se jim dám nějaké téma. Doneslo se k nám, že na podzim chystáte dvě větší akce.

Roztočfest a Fetish night. Sdělíte nám nějaké podrobnosti, abychom se mohli začít těšit? Roztoč fest od 1. Určitě doporučuji prozkoumat událost jako takovou, jsou na ní zajímavé podrobnosti, které by mohli nalákat všechny milovníky pohybu, cirkusu a žonglérství. Fetish night , jak už jistě název napoví je pro mě víkendem svobody protože se dělí do tří částí. Fetish market, fetish night a fetish afterparty , kde se lidé s neobvyklými tužbami mohou naplno projevit a poodhalit tak nejen své tajné sny a nitro a bez hrozby předsudků se uvolnit, ale také nabrat inspiraci a zážitky.

I když se nyní věnujete mnoha činnostem, nepřemýšlíte ještě nad něčím novým? Něco co by vás v budoucnu lákalo nebo kam byste se chtěla se svojí tvorbou posunout? Stále přemýšlím nad něčím novým. Přála bych se naklonovat, abych mohla vyrábět šperky ze stříbra zajímá mě asi pět různých technik, které jednoduše nemám čas si vyzkoušet chci více malovat na porcelán a začít dělat sukně s vlastními motivy.

Víte, jak správně provozovat anální sex? Videonávod vám ukáže, jak na to. Erotická videa , Erotické umění. Jídlo a anální sex - přiznejme si, že je to trochu podivná kombinace. V následujícím videonávodu, který jeden může shledat zvráceným a jiný vtipným, se nám jeho autor snaží velice názorným způsobem ukázat, jak. Není to už moc? Světlo světa uzřela nová aplikace na smartphone, kterou lze volně přeložit jako "Lízač", vás naučí, jak správně potěšit ženu ústy.

Že to zní to šíleně? Možná, ale čtete dobře. Nahá žena v ulicích bojuje proti stereotypu Vic. Jaká by byla vaše reakce, kdybyste viděli nahou ženu cestující s vámi v MHD? Pravděpodobně by vás to více či méně překvapilo. Právě s tímto principem pracuje švýcarská umělkyně Milo Moiré, která mimo jiné projekty zrealizovala i ten, který vám dnes představíme Kérky jen pro odvážné aneb perverzní choutky zvěčněné na kůži netty.

Erotické umění , Nezařazené. Spousta z nás si nechává zvěčnit na své tělo výjevy, které jsou pro nás nějakým způsobem důležité a znázorňují, co máme rádi - ať už se to týká cestování, filmů, nejbližších osob nebo zvířat. Umělec propojuje ženskou krásu s opuštěnými budovami netty. Ve své jedinečné sérii Vše není ztraceno, zachytil fotograf Romany WG opuštěné budovy ve spojení s nebojácnými modelkami, které často pózují nahé.

Umělec vybral lokality po celé Evropě a vyhledal ženy, jejichž Erotické fotografie , Nezařazené. Od chvíle, kdy se sociální sítě objevily v našem životě, spousta lidí začala upozorňovat na důsledky, které mohou nastat díky internetové anonymitě.

Patří k nim i italský fotograf Marco Onofri, který představil světu projekt s názvem "Followers". Rakouští farmáři a jejích ženy se nechali nafotit pro erotický kalendář Vic.

Rakouská asociace mladých farmářů Agro Communication GmbH vydala nový erotický kalendář "Jungbauernkalender". Kalendář se začal vytvářet v roce , obsahuje fotografie rakouských a německých žen a mužů pracuj

.. Umělecká erotika často balancuje na hranici s pornografií, na rozdíl od které ale mívá hluboký smysl a předává divákovi nestandardní pohled na svět. Že to zní to šíleně? Kombinuji několik technik, protože teprve jejich propojení mi přináší opravdový artgasmus. Vypovídá o mě mnohem více, než původní MarMari iniciály mého jména. Má práce je individuální, šitá na míru každému a to i v případě, že si vybere nějaký z již vytvořených obrazů a chce jej beze změn přenést na kůži.

Sex na party seznamka plzeň

Vystupovala jsem jako modelka v rámci LaFemme projektu pro designérku Riwaa Nerona — která šije korzety a vintage prádlo, potom ve spolupráci s Lunou Torr photography, Lucií Kout. Primární cíl to sice nebyl, ale na druhou stranu mi přijde geniální, že není třeba slov, aby ihned zjistili, kdo má stejné touhy dle toho, u jakého obrazu se zastaví. Má nějaký hlubší význam, něco co to o vás obrovsky penis mrdani cikanky Není to už moc? V následujícím videonávodu, který jeden může shledat zvráceným a jiný vtipným, se nám jeho autor snaží velice názorným způsobem ukázat, jak.

Ceska erotika bdsm

Ceska erotika bdsm