Sex benešov koukání pod sukně

02.01.2018

Neformální seznamka Liberec

Comments Off on Sex benešov koukání pod sukně


sex benešov koukání pod sukně

Doufám, že s ní nemám nic společného! Tak negativní postavu jsem ještě nehrála - nikdo neví, co od ní může čekat. Musím se přiznat, že jsem s tím měla nejdřív trošku problém, je celkově úplně opačného ražení - módou, zařízením bytu, ideou, že stačí jedno dítě… Až jsem si říkala, jestli takoví lidé vůbec existují. Ale několik známých mi potvrdilo, že podobné typy znají.

Jen doufám, že já osobně takovou kreaturu nikdy nepotkám. Takhle negativní osobu jsem fakt nezažila, i když jsem taky měla jednu ne zrovna ideální soudružku učitelku na základní škole.

Její klad byl, že nás naučila dobře rusky. Ovšem nepřála natáčení a dávala mi to pěkně sežrat. Naštěstí mám povahu, že si nenechám hned tak něco líbit, takže mě tím nesejmula - nezdařilo se jí, abych šla do kolen. Ale vím, že kdyby to udělala jiným dětem, bylo by to kruté.

Poslední pomstou bylo, že mě na škole v přírodě přeřadila v osmé třídě ke druhákům. Jen proto, že vletěla na pokoj, kde jsme si s kamarádkami povídaly.

Zabal si kufr a jdeš! A nechala mě tam celé dva týdny! Po nějaké době jsem tu soudružku potkala. Já vždycky věděla, že budeš známá!

Zažívala jsem první kavárny - hlavně Slavii - a sezení u vínečka. Konzervatoř je opravdu trochu jiná škola. Scházeli jsme se po barech a řešili umění, divadla, pokuřovali… Takové umělecké sedánky, ty si pamatuju nejvíc.

Jak nás paní profesorky vždycky naháněly v baru naproti škole, abychom šly do hodiny. Samozřejmě jsem řešila i první lásky, ale nic zásadního. Hodně jsme taky chodili s partičkou do divadel. A se zbytkem rodiny - Štěpánem, Larou a samozřejmě Tomášem jsou k vidění na různých společenských akcích. Určitě ne, nebyla jsem taková ta pubertální dcera. I když občas jsem taky udělala botu: Nebo jsem navedla kamaráda, aby to řekl za mě.

To kdyby mi udělaly moje děti, tak je zabiju! Tehdy neexistovaly mobily, já volala z budky a máma chudák netušila, co se děje. Ona pak celou noc nespala, a když jsem ráno dorazila pro učení, seděla ve starém křesle, které mám dneska v předsíni.

Co s tím můžete v šestnácti sedmnácti udělat? Ale ono se mi to vrátí, nebojte. Myslím, že trest přijde zákonitě později s vlastními dětmi, ty se vám pomstí, až začnou taky trajdat. Lucián dospívá, už se vidím, jak sedím v tom starém ušáku…. Možná kdybyste se mě zeptala ve dvaceti, asi bych mluvila hodně o práci, o tom, co si představuju… Ale jak jsem starší, dělám si žebříčky hodnot trochu jinak.

Teď jsem se dostala do moc hezké fáze, kdy vše nechávám plynout a na prvním místě je rodina. Musím zaklepat, že pěkná práce mi chodí sama, a navíc s lidmi, které mám ráda… Už bych nenastoupila do věci, z níž nemám dobrý pocit. Je pro mě důležitější, s kým dělám a zda bude pohoda. Dřív bych točila i kdejakou uměleckou záležitost, jen z prestižních důvodů… Jenže nesoulad v práci se projeví na výsledku a navíc vám hrozně naruší soukromý život. V seriálu Gympl se na svého hereckého manžela Josefa Poláška usmívá jen výjimečně.

Asi jediné je, že se snažím méně jíst. Donutil mě k tomu právě časný návrat do práce po porodu. Potřebovala jsem se vejít do kostýmů, které jsem měla před rokem, kdy vznikl pilotní díl. Tehdy jsem nebyla ještě těhotná, nebo možná tak tři dny, a nosila jsem mini velikosti. Na něj hned navázalo letošní natáčení a já jsem chtěla být stejná. A podařilo se, dokupovali snad jen dvě sukně. Dodnes pro mě neexistuje pečivo, úplně jsem ho vymazala ze života, dávám si jen obrovské porce zeleniny, která zasytí, a k tomu třeba velkou rybu.

Není to o tom, že bych nejedla, ale už nezobu okolo. Žádné oříšky, čipsy - ty odsunuju stranou, ale nakrájím si klidně papriku a k ní popíjím víno… A funguje to. Děti nešidím, musí jíst dobře a zdravě. Nedovedete si představit, kolik toho nakupuju na týden! Snažím se brát spíš kvalitní věci, mimo jiné i dobré pečivo z pekáren, voňavé celozrnné chleby, které mám tak ráda!

Trochu volnomyšlenkářka, nechávám je žít. Až si někdy říkám, jestli to nepřeháním. Kamarádka dcery mi včera líčila, že ji maminka nutí k učení, aby měla samé jedničky.

Za dvojku má průšvih. Zarazilo mě to, já jsem úplně jiná. Tak nevím, zda bych z toho přece jen neměla trošku čerpat. Ale poradím svoji výbornou metodu, která ani není moc o financích, stojí mě dvakrát týdně stovku za hodinu a půl.

Máme studentky, které chodí naše starší děti doučovat. Než se zabývat tím, že je budu denně zkoušet, když pracuju a chci mít taky někdy klid, je k nezaplacení přehodit tu starost na někoho, kdo si rád přivydělá. Takhle se jen zeptám, jak dopadla písemka, o víc se nestarám. Nekřičím na ně, nedohadujeme se. Když jim mimořádně někdy chci dát diktát já, řežu je sešity. Na to nemám nervy. Tomáš přesně neví, jak mají děti kroužky, kdy a kde musí být.

Když je babičky přebírají, mají všechno přesně rozepsané, ty velké si to už naštěstí hlídají samy. Všem budoucím maminkám říkám, že je ideální nemít děti hned po sobě, ale s odstupem. Každé jsme si pěkně užili. Kdyby byly od sebe jen dva roky, nemohla bych je nechat samotné. Luciánovi je patnáct, Sáře, kterou jsme adoptovali, třináct, Štěpánovi sedm.

Můžu se spolehnout, že Lucián nebo Sára vezmou kočár s Larou, jdou do parku, nakrmí. A myslím, že to dělají rádi. I když Sára víc, kluk by vypadal úchylně, kdyby pořád jezdil s kočárem, ten zase vodí Štěpána do školy, což je taky velká úleva… Učíme se navzájem, že si pomáháme. Příznivcem odkládání mateřství nejsem, v porodnici jsem teď viděla, kolik maminek po třicítce zažívá problémy s početím, často mají zkumavkové děti - proto je dnes tolik dvojčat, nebo celé těhotenství proleží… Nevím, proč se všude píše, že je čas do pětatřiceti!

Můj pan doktor říkal, že tělo je nejlépe stavěné na porod do pětadvaceti let, a já mu věřím! Máma mě měla ve čtyřiadvaceti, a bylo to akorát, brzy by se jí všichni ptali, proč nemá děti? A na mě pro změnu koukali jako na blázna, proč tak spěchám. Moje touha někomu pomoct byla tak velká, že vyústila v konkrétní akci. Začalo to tím, že jsem spolupracovala s dětskými domovy, jezdila jsem do plzeňského Domina.

A jak jsem se s těmi dětmi vídala, napadlo mě jedno si vzít. Co víc udělat v životě? Co najít ještě lepšího? Sára žila do osmi let jako na celoročním táboře, neznala osobní kontakt, neuměla reagovat ani si o něco říct. Když vidím, jak se během pěti let otočila úplně jinam, beru to jako zázrak. Dnes je to úžasná osobnost, plno věcí jí dochází a máme moc hezký vztah. Společně jsme navštívili i její pokrevní rodiče. Myslím, že dítě má vědět, proč a jak to je.

Psycholožka nám řekla, že každý člověk je strom a má své kořeny. A je chybou je potlačit. Ona je potřebuje najít a pochopit, jinak nebude mít potřebnou stabilitu. S Adrianem Jastrabanem v seriálu Ulice, kde se v roli atraktivní vdovy projevila jako rozvracečka rodiny.

My jsme k tomu nebyli vedení, za totáče se naopak hlásalo, jak jsou děti šťastné v dětských domovech, a nikdo to neřešil. Ještě měli, chudáci, stejnokroje. Chyběla osvěta, nemůžeme se na lidi zlobit, že neměli nápad jako já, protože se k tomu prostě nedostali. Já to mám tak hozené od přírody. I proto funguju jako patronka občanského sdružení Dejme dětem šanci, kde můžete sponzorovat nějaké dítě jen na dálku, platit mu taneční kroužek, rovnátka, malé položky.

A záleží na vás, zda anonymní kontakt přeroste dál, zavoláte si, sejdete se…. Líbilo by se mi mít hodného, tichého muže a držet ho pod pantoflem, ale v životě se mi to nepodařilo. Přiznám se, že to obdivuju, souhlasím s tím a dala bych je pod pantofel všechny! Vždycky slastně koukám, když nějaký muž poslouchá. Já měla chlapy, kteří neposlouchali vůbec. Jak ráda bych jen zavolala: Udělej to a to… Nedaří se, ten můj pořád remcá a nadává. A naopak se mi někdy zdá, že jsem pod pantoflem já, protože se snažím zachovat s úsměvem klid, vyhnout se konfliktu.

Kdybych byla víc dominantní, byla by to pěkná Itálie. Proto by mě brzy přestalo bavit žít s bačkorou. Asi záměrně se mi vždycky líbili ti schopní a temperamentní. Bačkora mi musí stačit v seriálu, tam si to kompenzuju. Něco mu řeknu, on poslechne, anebo mlčí. A hraje šachy, což je dobrý ventil. Ale stejně mě opustí, už nemůže vydýchat Eviny intriky. Celý seriál je naštěstí vtipně napsaný.

Eva je taková legrační pinda, co pořád chce něco řešit a věří, že to dělá pro dobrou věc. Moc mi pomáhá Karel Heřmánek - nenápadně mě shazuje a já můžu v replikách působit až komicky, což mě baví. Často se na place úplně odbouráme.

Neprozradím konec příběhu, jen to, že zlo nakonec úplně nezvítězí…. Mladý muž je schopen platonicky milovat i několik let. Pro takovou lásku je odhodlán dělat veliké činy.

Ale i zamilovaná dívka vydrží pět hodin před zrcadlem. Dívka je citovější a zranitelnější než kluk. Potřebuje cítit ochranu, potřebuje slyšet vřelá slova. Jestliže ji chlapec maličko pohladí, letmo políbí, zašeptá pár sladkých slovíček, je šťastná. Víc už nežádá, prožívá čistou lásku. Jenže ve chvíli, kdy se kluk a děvče začnou víc dotýkat, víc líbat a víc objímat, se v nás klucích probouzí žádostivost.

Jestliže tohle nevíš a neví-li to také dívka, se kterou začínáš chodit, oba se rychle vystavíte sexuálnímu tlaku. Co je to sex a kde jsou jeho hranice? To ona se mě dotýkala. Takoví jsme my lidé. Místo abychom hranice respektovali, posouváme je. Kluk pozve dívku do kina.

Je tam tma, dotýká se jí nohou. Ona je tak blízko. Jenže za chvíli už je to obyčejné, takže příště proplete své prsty mezi její prsty. Kluk přijde z kina a řekne si: Dívka přijde domů a vypráví kamarádkám každý detail - dvě hodiny. Příště si dají polibek, pak super polibek, potom vášnivý tříminutový supersuper polibek, kdy už hrozí přenos viru HIV ze slin , pak nějaké masáže, supermasáže a nakonec pohlavní styk.

Možná to ani nechtěli, ale ono to samo pokračovalo. Je to jako když se malý kluk rozběhne z prudkého kopce. Gravitace může být silnější než schopnost udržet kontrolu. Stejné je to se sexem. Sex je pud k zachování života. A proto jestliže ho nekrotíme hned v zárodku, může být silnější než vůle. Alespoň u muže tomu tak je. Jen to vysvětluje fakt, že muž dokáže ženu znásilnit.

Dokonce ženu cizí, kterou nezná, nemiluje, ale která mu také ničím neublížila. Tento pud může být silnější než rozumové uvažování. Jestliže mu povolíme, je stále silnější a silnější a my často nedokážeme dopředu odhadnout, jak a kde to skončí.

Bez pevně stanovených hranic bude i tvá touha větší a větší a žádostivost bude chtít víc a víc. Obzvlášť řekneš-li si, že vše je dovoleno. Jenže následky jsou nedozírné. Přečti si pár úryvků z dopisů, kterých mi chodí spousta. Před pěti lety jsem se spřátelila s chlapcem a naše náklonnost přerostla do krásného vztahu.

Věřila jsem, že je to cit trvalý. Protože měl vlastní byt, docházela jsem k němu a žili jsme jako manželé, i když bez papíru.

Bylo to skvělé, ale jen první dva roky. Pak odešel na vojnu a z vojny se vrátil jako vyměněný. Možná i já jsem byla jiná. Já už jsem nechtěla jen sex. Kdežto on si přál jenom sex. Naše setkání bylo jen SEX. Jen Bůh ví, kolikrát jsem to chtěla skončit, ale nešlo to. Cítila jsem až manželskou povinnost a pak také: Co řeknu jinému chlapci? Vlastně jsem byla otrokem těla a toto trvalo plných pět let.

Duše toužila po něčem jiném a tělo dělalo také něco jiného. Pak už jsem ho začala fyzicky odmítat. Snažila jsem se s ním mluvit, říci mu, že potřebuji ještě něco jiného, krásnějšího, ale vůbec to nechápal. Jen žárlil a podezíral mě. Pak udělal menší scénu a nakonec jsme se rozešli. Myslela jsem si, že budu nešťastná, smutná, ale opak byl pravdou. Konečně jsem pocítila svobodu, štěstí a radost. Byla jsem velmi hloupá, když jsem si myslela, že pro zachování lásky mu musím sexuálně vyhovět.

Kdyby se mě někdo zeptal, který den ve svém životě bych změnila, vím jistě, že ten, kdy jsem dobrovolně odhodila dar, který jsem si měla nechat až pro manžela Naštval se a řekl mi: Mám tě ráda, ale mé tělo, to je celé mé srdce, to je veškerá moje hodnota a tu já si schovám až pro svého manžela.

A v té chvíli pochopil a omluvil se mi. Chtěla bych poděkovat své mamince, která mě vychovala v názoru na předmanželskou čistotu. Mnohá děvčata si neuvědomují, co odhazují. Je úžasné vědět, že ten druhý mě opravdově miluje Tento rok měla moje dcera sexuální poměr se sedmnácti muži. Před měsícem byla na potratu a před dvěma měsíci se pokusila o sebevraždu.

Dnes ráno, když odcházela do školy, jsem se jí zeptala: Proč se takhle ničíš? Je tvoje sexuální touha tak silná, že se neumíš ovládnout? Mně se sex dokonce vůbec nelíbí. Ale pokaždé, když už je po tom, mi ten muž poví, že mne miluje. Těhotná dívka chtěla znát názor na potrat. Když dostala otázku, proč se svým chlapcem vstoupila do tak důvěrného vztahu, odpověděla: Miláčku, jestli ti na mně záleží, nenecháš mě, abych po tobě jen marně toužil.

Zlatíčko, jestli mě miluješ, tak si to necháš vzít. Miláčku, jestli ti na mně záleží, půjdeš na potrat. Ano, kamaráde, toto si my muži musíme přiznat. Sex sám o sobě není láska, dokonce se může stát potratem lásky. Zatímco v manželství působí potěšení a je v něm obrovská síla tvoření, mimo manželství dokáže bořit a plenit stejně silně, jako válečné bomby boří domy a plení přírodu i města.

Láska je citový vztah, kterému se musíme všichni učit. Není to jen tvůj problém. Je to problém celé společnosti. Pravé lásce se nelze učit sexem. Sex před manželstvím je jako trhání jabloňových květů. Otrháš je a jablka nemají z čeho vyrůst. Neboť láska nepučí a nevyrůstá ze sexu, ale naopak láska roste a vyvíjí se směrem k sexu. Možná jsem tě šokoval tak radikální odpovědí, ale musíš to vědět.

Určitě dej tuto kapitolu přečíst i své dívce. Muž je z prudce hořlavého materiálu a zapaluje se pohledem a dotykem. Kluci jsou velmi vznětliví. Plynová trouba - zapneš, škrtneš, bum, hoří Četl jsem, že většina normálních kluků myslí každou dvacátou sekundu na sex.

Na přednášce se kohosi jeden chlapec zeptal: Čte abecedu, uvidí Ypsilon a už má představy. Uvidí holku, ona má na sobě erorifle a kluk už je plný představ. Ta dívka ho neupoutala očima, ani svým srdcem, stačila křivka těla. Tohle by měly vědět i dívky. Většina dívek si neuvědomuje, jak jejich zevnějšek na muže působí.

Jdu po městě, vidím kluka s děvčetem. Ona má mikromini, obtažené tričko - drží ho za ruku. Já pochybuji o tom, že ten chlapec ji má doopravdy rád. Jdou spolu po ulici, ale padesát kluků, kteří je za ten večer uvidí, si řekne: Víš, co to znamená do úplného důsledku? On ji drží za ruku, ale padesát mužů s ní přitom v myšlenkách souloží. Kdyby ji doopravdy miloval, nesnesl by pohledy jiných mužů. Spíš by dívce řekl: Já nechci, aby tě na ulici kdekdo hladově svlékal očima.

Muži se dělí jen o prostitutku. Sleduješ, jak někdo loupe pomeranč, a začnou se ti sbíhat sliny. Ale to ještě neznamená, že se na toho člověka vrhneš a pomeranč mu vezmeš. Prostě spolkneš sliny a jdeš dál. Nebo vytáhneš vlastní pomeranč. Když muž vidí pěknou ženu, začnou se mu na ni sbíhat sexuální sliny.

Ale to ještě není láska. Problém dnešních dívek je v tom, že ony se nejen vystavují jako pomeranče, ale ony se doslova samy před muži rozkrajují. Děvčata, velice záleží na tom, jak se oblékáte.

Tím pomáháte i samy sobě! Žena, která tři dny po sobě nosí kalhoty, ztrácí ladnou, ženskou chůzi. Žena chodí jako laň. A muž i přes delší sukni pozná, jestli má hezkou postavu. Někdy při přednáškách se mi stává, že přede mnou sedí dívka v mikromini. Jsou odhaleny všechny její přednosti, ale i zápory. To se mi moc špatně přednáší. Buď už nevím, co je pěkné    2. Nebo už nejsem muž. Chtěl bych ti teď vyprávět, co rád vyprávím děvčatům. Představ si, že jsme na přednášce jen pro holky a ty sedíš tajně v šatně schovaný mezi kabáty a posloucháš.

Milé slečny, znáte pohádky o princezně a draku, který ji chtěl sežrat? Ha,ha,ha - smích v sále - všechny ty pohádky znají. Byla jedna princezna a poznala chlapce. Byl to hodný, dobrý kluk, ale měl jednu chybu. Zdál se velmi nesmělý, takový neprobuzený.

Jak se probouzejí princové v pohádkách? Princezna znala pohádky, věděla, že to musí být polibek, ale jaký? Odhodlala se a políbila ho. Ale světe div se. Neprobudil se princ, probudil se DRAK.

Drak si neláme hlavu tím, jestli je princezna šťastná. Drak si chce užít pro sebe. Každý rok jednu pannu! Necítí lásku, žádá uspokojení. Ó, jak je princezna překvapená. Chtěla probudit prince a zatím vzbudila draka. Představ si, že jsi v místnosti s alkoholikem. Naliješ-li mu skleničku, probudíš v něm žádost a chuť pít.

Jednu do sebe převrátí a pak se přestává kontrolovat. Tobě se to však už nelíbí. Podobně je to i u kluků se sexem. Jestliže se mazlíte až do chvíle, kdy je ohrožena sebekontrola jednoho z vás, potom už jste zašli příliš daleko.

Pohled na příliš odkryté ženské tělo a intimní doteky mohou způsobit, že se mladý muž přestane ovládat. Uvědom si, že probudíš-li v něm draka, doplatíš na to. Právě tehdy jsem se poprvé vyspala s klukem. Chodili jsme spolu, poprvé se milovali. On mi potom ráno řekl: Poznala jsem, že to nebyla láska, ale že jsem byla zneužitá..

Za tři týdny ještě zavolal, jestli jsem dostala měsíčky Já mu tolik věřila. Ten mladík dívku opravdu nemiloval. A ona byla lehkomyslná a nevěděla, co v něm probouzí. Rada pro mladého muže: Jestli tě dívčí půvab příliš svádí, v tom případě platí: Tvé NE, tvé klepnutí přes prsty, tvé začervenání se, tvé slzy v očích: Ty jsou spolehlivější než nejdokonalejší antikoncepční pilulka. Žena se zapaluje sluchem Zatímco dívka neví, jak kluka dráždí její minisukně, kluk neví, jak dívčino snění a touhu po lásce rozněcují mužova vyznání a slovní obdiv.

Ale žádná z nich není tak krásná jako ty. A jestli ty miluješ mne, tak mi to dokaž. Podívej támhle je křoví Kluk se seznámí s dívkou. Povídají si celý večer. Snáší jí modré z nebe a hvězdy jí klade k nohám. Ona mu všechno věří ona mu to všechno baští.

Prožijí krásný romantický večer. Ráno se mladík probudí: Tý jó, co jsem jí to nasliboval? Že spolu budeme až do smrti? Dům se dvěma koupelnami? Najednou se mu to rozleží v hlavě a brzdíííí. Dívka tu situaci prožívá úplně jinak. Ráno vstane pokud vůbec spala - jde ven a trhá květy, nejlépe kopretiny devastuje přírodu a ptá se: Ona se ptá, jestli ji má rád, ale on se ptá na to samé: Mám ji vůbec rád?

Večer se sejdou a on, místo aby řekl: Muži milují víc rozumem a ženy srdcem a to není špatné, protože v manželství se to dokonale doplňuje, ale až v manželství. Před manželstvím jsou z toho většinou jen bolavé pády.

Láska je nejen cit, ale také odpovědnost. Mladý muž, protože je rozumový, potřebuje mít odpovědnost stále na zřeteli. Ano, za dívku, se kterou začínáš vztah, jsi odpovědný.

Ona je citová, ona tě může naučit, aby z tebe nezůstal jen nějaký studený počítačový "hard disk", ale ty neseš zodpovědnost za to, jestli její city nezmrzačíš. Žena je jiná než muž a muž je jiný než žena. Opravdově a dopodrobna se poznávají až trvalým soužitím v manželství a i toto poznávání trvá celý život. Ale je to dobrodružství, které stojí za to žít. Styk na zkoušku neříká nic o tom, jaká je láska.

Jako se nedá na zkoušku narodit ani umřít, nedá se na zkoušku ani pohlavně žít. Styk mimo manželství je jiný než v manželství. Plavat se také nenaučíš ve vaně. A manželství je jezero skutečné lásky. Naproti tomu i když se zkouška sexu podaří, není tím zaručeno šťastné manželství. Slovo panenství má samo o sobě zvláštní nádech čistoty a neporušenosti.

Běžně ho užíváme, když mluvíme o neporušené přírodě. Jaký význam však má v životě mladého člověka na přelomu třetího tisíciletí?

Na SPŠ strojnické třída samých kluků jsem se zeptal: Žena chce muže, pro kterého bude poslední. Muž chce ženu, pro kterou bude první. Vstup do pochvy dívky je od jejího narození chráněn tenoučkou blanou. Ve starověku mělo panenství ženy tak vysokou cenu, že muž, který ho před manželstvím porušil, byl povinen:. Ženy ve starověku neměly lehký život, musely těžce pracovat a byly zcela odkázané na mužského živitele, ale biblický zákon, který si je vědom zneužití sexuality, poskytuje ženě ochranu její cti.

Tělesné spojení muže s dívkou, která není jeho manželkou, je označováno jako ponížení ženy. Pokud žena sama s tímto vlastním ponížením souhlasí, vědomě hřeší. Píseň písní v Bibli vyjadřuje vztah k panně těmito nádhernými verši:.

Úcta k panenství v národech přetrvala tisíciletí a křesťanství ji ještě posílilo, protože právě křesťanství ukázalo, jakou má žena hodnotu. Proč bylo panenství tak chráněné? Dnešní věda zjistila, že když dívka začne žít sexuálním životem předčasně a střídá partnery, zničí si citlivost pochvy. Také rakovina děložního čípku je častější u žen, které začaly brzy se sexuálním životem a měly více partnerů.

Tohle se ale nevědělo ještě před padesáti lety, takže právě po druhé světové válce, s tak zvaným emancipačním hnutím, proráží do obecného povědomí názor, že panenství samo o sobě je nesmyslné, důležitější je vzdělání ženy a její úplné, často i duševní a fyzické, připodobnění se mužům.

Po přednáškách za mnou přicházejí mladí lidé a chtějí soukromý rozhovor. Obvykle jim kladu otázku, kdy začali žít sexuálním životem. Mnozí z vás sbíráte sexuální zkušenosti od čtrnácti, patnácti let. Někteří prý již ve dvanácti. Děvčata mezi sebou říkají: Toho by měli ukazovat v ZOO.

Tenhle mýtus podporují i sdělovací prostředky, protože z toho mají peníze. Je to jeden velký byznys. O nic jiného nejde. A ty i tvoji spolužáci a spolužačky se stáváte obětí tohoto byznysu.

U nás se říká: Proto se ve školách často ptám: Jdete po ulici a ono vám to vypadne z kabelky? Jééé, mé panenství, už je pryč, škoda Panenství se nedá ztratit jako prstýnek. Panenství se dobrovolně dává. Ze své svobodné anebo zmanipulované vůle.

Kolik kluků však může dívka takto podarovat? Jen jednoho a jen jednou za život. Má-li člověk něco, co má jen jednou a nikdy už to nebude moci získat zpět, je to velmi vzácné a měl by si dobře zvážit, komu to daruje. Je mnoho děvčat, dnes většina, které jeden ze svých nejvzácnějších darů proplýtvají jako bezvýznamnou nicotnost a pak toho litují celý život. Můj dobrý přítel Stuart Angus mi vyprávěl o Katce. Rozhodla se, že zůstane pannou až do manželství a panenství dá svému manželovi jako nejkrásnější svatební dar.

Děvčata ve třídě se jí smála. Když se jí jednoho dne ve třídě děvčata zase smála, otočila se a mírně řekla: Kdykoli se mi zachce, každý den, měsíc, nebo rok mohu své panenství někomu odevzdat a mohu být jako vy, ale vy už nikdy nemůžete být jako já. Všechno, co je vzácné a drahocenné, se snadno poškodí. Obzvlášť používá-li se to jinak, než se má. Představ si, že máš doma fotoaparát. Je drahý a velmi vzácný. Nějaký Nicon nebo Olympus s pořádným objektivem a spoustou programů. Chvilku to trvalo, než ses ho naučil obsluhovat, ale už to docela umíš a děláš skvělé fotky.

Na ten fotoaparát jsi dlouho šetřil, a kdyby ti babička nepřidala, ještě by ses na něj chodil jenom dívat do výkladní skříně. Ale teď je tvůj a přináší ti první radost. A pak se u vás objevím já, chci ti pomáhat a jdeme spolu spravit plot na zahradě.

Musíme zatlouct pár tyček, ale nemáme kladivo. Já se rozhlídnu a uvidím tvůj fotoaparát. Vezmu ho do ruky - to je zajímavé - dobře se to drží, těžké to je také, má to tvrdý povrch - super.

Fotoaparát použiji jako kladivo. Víš, že to funguje? Funguje to velice dobře! Skutečně, plot se dá opravit fotoaparátem. Podobně mohu použít kytaru ve člunu místo pádla nebo hodinky jako míček. Proč být tak omezený a používat foťák jen na focení, kytaru jen na hraní a hodinky jen na koukání?

Mohou mít přece širší použití. Ale jen potud, než chceme s aparátem znovu fotografovat, na kytaru opět hrát, na hodinkách sledovat čas.

Drahý fotoaparát nefotografuje, kytara nehraje, hodinky nejdou opravit. Po hrubém zacházení většinou navždy. Vzácnou věc jsem špatně použil a ona byla zničena. Tato zákonitost naprosto přesně platí o sexu.

Sex je velmi krásný, velmi vzácný. Je prostředkem, kterým si muž a žena mohou vyjádřit lásku a úplnou oddanost. Proto je určen do vztahu mezi jednu ženu a jednoho muže na celý život.

Tomuto vztahu se říká manželství. Dát si vzájemně sex, znamená dát se tomu druhému víc než jinému. Jestliže překročíš určený způsob použití, přichází poškození nebo zničení. Plíží se postupně a možná nezasáhne právě tebe, ale toho druhého. Nepozná se to tak rychle jako u rozbitého fotoaparátu nebo rozklížené kytary. O to je to záludnější. Jedno děvče začalo chodit s klukem. Ale byl tu jeden problém.

On jí často opakoval: Kdybys mě skutečně milovala, dala bys mi všechno. Copak nevidíš, jak mě vzrušuješ? A pak se stáhneš. Kdo to má vydržet? Trochu se bála, ale udělala to. Snažili se, aby to bylo jako ve filmu. Druhý den se probudila a přemýšlela: Stálo to za to? Ale ano, určitě se máme rádi, určitě se jednou vezmeme. Jen jsme začali trochu dřív. Další den tedy zavolala ona. On byl trochu divný.

Asi měl špatnou náladu. Toužila po tom, aby jí znovu potvrdil, že ji miluje. Ale on místo toho řekl: Ale náš vztah není perspektivní, ukončeme ho. Příběh, který ti vyprávím, není můj výmysl. Je to jen opis jednoho z mnoha dopisů, které dostávám od děvčat. Mladík šel jen za sexuální touhou. Nebyla to láska, byl to lov. Možná si to ani neuvědomoval, ale když oběť ulovil, přestal o ni mít zájem. Dívku to naopak zničilo na mnoho let. Ona nehledala jen sex. Většina děvčat hledá lásku.

Neříkám, že úplně všechna. Některá děvčata loví kluky ještě dravěji než kluci holky. I děvčata se umí chlubit sexuálním výkonem. Ale takovou bych nechtěl. Pamatuj si to dobře! Většina děvčat hledá lásku a ochranu. Mnoho chlapců nejprve hledá jen sex. I my to musíme o sobě vědět. A teď se vžij do pocitu Stvořitele. Vytvořil ženu pro muže.

Víš, jak se rozvíjí růže? Nejdřív je to poupátko, pak začne pukat a slaboučce voní. Když ji dost zaléváš a ošetřuješ, rozvine se v překrásný voňavý květ. Ale to není všechno. Když odkvete, zůstane šípek. A šípek má mnoho dobrých a léčivých účinků, ze kterých se můžeš radovat po celý život. I ty si můžeš najít jednu takovou růži, vyhlížet, chránit ji, zalévat, užívat si její vůně, i blahodárných účinků šípku.

Budeš-li s růží zacházet dobře a správně, bohatě se ti odmění. Jestliže však vtrhneš k poupěti a pomůžeš mu, aby předčasně rozkvetlo, zničíš ho. Můžeš tohle poupě samozřejmě odhodit na kompost a utrhnout další růži, tentokrát rozvinutější.

Nemáš-li bázeň před Bohem, proč by ses bál jít od růže k růži? S každou ženou, se kterou se muž spojí tělesně, se stává jedním tělem. Víš, co to znamená? Výzkumy v oblasti AIDS a viru HIV překvapivě dokázaly, že muž, který souloží s ženou, se dostává potencionálně do styku se všemi jejími sexuálními předchůdci a také s nemocemi, kterými byli nakaženi. Podobně i žena, která střídá partnery, se setkává skrze tělo každého z nich s jejich minulostí.

Ještě se ti zdá omezení sexu Stvořitelem na jednu ženu do manželství nesmyslné? Je to snad puritánství? Krásné ženy s perfektním tělem. Podívá se do kuchyně. Manželku v teplákách, matku tří dětí jeho dětí. Už nemá tělo jako za mlada. Jaké ovoce přináší toto srovnání skutečného s vyfotografovaným snem? Zdálo se, že je to ideální vynález.

Konečně sexuální volnost bez nebezpečí nechtěného otěhotnění. Účinnost až devadesát osm procent. Vždyť antikoncepce chrání před těmito nemocemi. Ano, souhlasím, ale ne každá, ne vždycky, ne před všemi nemocemi. Až vy dospějete, bude tu daleko víc starých důchodců než vás mladých. A vy je budete muset uživit a nebo v parlamentu odsouhlasit eutanázii a tichou cestou tyhle staroušky povraždit. Myslíš, že z toho budete šťastni? Mladí lidé spolu žijí, ale nechtějí za sebe přebrat právní zodpovědnost.

Shledávám, že mladí lidé jsou schopni si brát vysoké úvěry, aby si zajistili společné bydlení, ale nevěří si vzájemně natolik, že by se chtěli vzít.

Ale co bude následovat, až se pohádají a rozejdou? Kdo zaplatí ten úvěr, komu bude patřit byt a kdo se bude muset vystěhovat na ulici? Tento trend převládá teprve od osmdesátých let a důsledky zjistíme až za dvacet, třicet let.

I u nás se dětská prostituce začíná šířit. Stačí se podívat na internet nebo projít se po větších nádražích. Jen se o tom moc nemluví. Toto všechno ještě umocňuje současná sexuální výchova na školách, protože nemluví ani tolik o zodpovědné lásce, natož pak o cenné zdrženlivosti.

Někdy to je jen o technice a o sobeckém: Jako záchranný pás před AIDS se pak mladým lidem nabízí kondom. Strom se pozná po ovoci. V Bibli se píše, že dobrý strom přináší dobré ovoce a špatný strom plodí špatné ovoce.

Podívej se poctivě kolem sebe a polož si otázku jaké ovoce přináší bezbřehý sexuální život. Co to přineslo tobě, tvým přátelům a přítelkyním? Co to přináší lidstvu? Sexuální volnost je nejhazardnější luxus, který si lidstvo dovoluje. Obal je nádherný, ale vevnitř je to shnilé. A mladí lidé jsou průkopníky změn.

Byli to mladí lidé, kteří se před dvěma generacemi nechali nachytat na sexuální volnost, nasedli do vlaku a ani neuvažovali, kam jede. Jenže vlak jede po slepé koleji. Kolej končí ve skále. Dnes jsou z těchto lidí citoví mrzáci. Stárnoucí pánové nemají odvahu se nechat ani prověřit, aby se nepoznalo, kolik zplodili nemanželských dětí.

A někteří sedí i na nejvyšších místech a určují zákony naší země. V poslední době se hodně hovoří o tom, že Češi nemají dobrý charakter. Dokonce si toho všimla i Evropská unie. Položme si tedy otázku: Může sexuální volnost nebo naopak sexuální zdrženlivost nějak ovlivnit charakter? Než si odpovíme, chtěl bych ti vyprávět dva příběhy. Tentokrát budou oba z Bible, ale jsou velice známé a mnoho umělců se po staletí snažilo je ztvárnit.

S obrazy na jejich téma se sejdeš na každém zámku a ty možná při prohlídce ani nevíš, o koho jde. Ber tedy mé vyprávění jako obohacení svého vzdělání. První muž, o kterém ti budu vyprávět, se jmenoval Samson. Žil v Izraeli asi v r. Samson byl od narození Bohem vyvolený, aby vysvobodil Izrael z rukou Pelištejských. Měl výjimečné schopnosti, byl bystrého ducha a nikdo nebyl tak fyzicky silný jako on.

Ale tento výjimečný mladý muž měl jednu slabůstku. Velice se mu líbily krásné ženy. Nejprve se zamiloval do mladé dívky z nepřátelského tábora. Jenže dívka ho ještě o svatbě zradila. Když se to Samson dozvěděl, ve vzteku pobil třicet mužů. Tím samozřejmě otevřel cestu novému válečnému konfliktu. Samson byl chytrý a měl obrovskou sílu, takže dokázal lstí i vlastní bojeschopností pobít tisíc mužů a tím zajistil Izraeli dvacet klidných let. Po letech se však opět v jeho životě projevila slabost na ženy.

Nejen že navštívil prostitutku, ale vyhlédl si novou krasavici, která se jmenovala Dalila. Dalila dostala za úkol vyzvědět od Samsona, co by mohlo jeho sílu oslabit. K získání této informace používala všeho milostného umění, které znala, a představ si, že Samson, ačkoliv věděl, že Dalila vyzvídá, pod vlivem sexuálního okouzlení tajemství své síly prozradil.

Jeho síla spočívala v jeho vlasech. Dalila tedy Samsona ve spánku oholila a on, když byl přepaden, se už nedokázal ubránit, protože nevěděl, že Boží síla od něho odstoupila. Pelištejci mu vypíchli oči a odvlekli ho do jejich hlavního města. Protože to byl národ praktikující pohanské modloslužebné rituály, mezi něž patřila i homosexuální prostituce, rozhodli se ponížit Samsona tím, že ho při velké veřejné slavnosti chtěli zneužít.

Postavili ho v obrovském domě mezí dva sloupy, aby si s ním mohli nevázaně pohrávat. Dům byl plný mužů i žen, byla tam všechna pelištejská knížata. I na střeše bylo na tři tisíce mužů a žen a všichni chtěli přihlížet nevázaným hrám se Samsonem.

A tehdy zavolal Samson naposled k Hospodinu a poprosil ještě jednou o nadpřirozenou sílu. A Bůh ho vyslyšel. Samson pevně objal prostřední nosný sloup, vzepřel se, sloup povolil a dům se zřítil. Nepřátel, které tehdy Samson zabil, bylo víc než těch, které usmrtil zaživa, ale on sám zaplatil také životem.

Druhý příběh je ještě starší a pojednává o Jákobovu synu Josefovi. Jákob měl dvanáct synů a Josef patřil k těm mladším. Byl to chytrý chlapec a jeho otec ho měl tak rád, že bratři trochu žárlili.

Josef míval zajímavé sny, vyprávěl je bratrům, a protože v těch snech hrál významnější roli než ostatní, šel bratrům na nervy. Dokonce ho chtěli zabít, ale nakonec ho prodali do otroctví. V Egyptě mladého muže koupil faraónův dvořan Potifar.

Bůh Josefa provázel, takže Potifar brzy poznal, že je to schopný, charakterní mladík a ustanovil ho svým správcem. Potifar měl mladou, hezkou ženu. Ta si brzy všimla, že Josef má krásnou postavu a příjemné chování, a začala na něho bezostyšně naléhat: Jednou dokonce v domě nikdo nebyl a tehdy popadla Josefa za oděv a žadonila: A teď bys mohl říci: To já bych byl chytřejší.

Nechal bych se od ní vydržovat a mohl bych se mít dobře. Josef byl ve vězení dva roky úplně nevinně. V té době měl faraón sny, které mu neuměl nikdo vyložit. A tu si vzpomněl jeho číšník, že když byl ve vězení, sešel se tam s mladíkem Josefem, který dokonale sny vykládal. Zavolali Josefa k faraónovi a Josef nejen že sny dovedl vyložit, ale uměl také navrhnout, jak má faraón jednat, aby období sucha, které mělo přijít po sedmi letech, Egypt nezničilo.

Faraóna Josefova moudrost tak překvapila, že učinil Josefa správcem celého Egypta a Josef pak mohl zachránit i svůj národ.

Když porovnáš tyto dva příběhy, vidíš jasně jednu věc. Oba muži, Samson i Josef, měli od Boha mnoho velkých darů i talentů. První ale neuměl ovládat svou sexualitu a to ho nakonec zcela zničilo. Druhý byl naopak poddán Božím zákonům ohledně sexuality, svou sexuální touhu ovládal a to zbudovalo jeho charakter natolik, že se mohl stát na mnoho let nejpřednějším mužem v tehdejším kulturním světě.

V jedné z minulých kapitol jsme si řekli, že sexualita je jako dynamit.

Privat třebíč seznamka karlovy vary

: Sex benešov koukání pod sukně

Mea melone mrdani cz 671
Sex benešov koukání pod sukně Ona hleda ji rodinný sex
Sex benešov koukání pod sukně 864
červen Na koníčka sex benešov, Jiní to dělají, protože napodobují to, co vidí v Koukání pod sukně foot fetish praha, Pokud není váš problém s. Navštivte naši seznamku, kde každý týden Sex privat HK | liquidsilver.eu - erotické priváty. Popis privátu Sex . Koukání pod sukně Sexy Přítele Dvakrát ve Škole. Sex a porno na jednom místě pro leo tv cz sperma vzájemné honění video .. jestli tam Benešov mapa · liquidsilver.eu · [email protected] · volat .. krku · honění (handjobs) · hračky · interracial · jóga · JOI · koukání pod sukni.

Videos coños peludos sexo duro actrices porno porno hd follando rumanas xxx video porno chicos desnudos video porno en español hd super porno embarazadas porno grati sexo mujeres folando videos caseros de casa tias buenas maduras follando gordo follando embarazada follando en español video de mujeres alexis texas video amateur viejos videos negras chupa pollas monstruosas pajas de putas sexo gratis videos porno fiestas videos hombres desnudos super porno anal sexo video lesbianas spanish porn porno desvirgacion anal videos actrices x gratis lesbicos peliculas lesbianas gratis putas gratis peliculas porno lesbianas gratis swingers tetona natural tias buenas mamadas de transexuales doble penetracion chupando pollas xxx porno vidios por el coño sexi porno gordas cuarentonas putas party vanesa romero porn videos de lesbianas maduras sex porn mujeres haciendo sexo gratis videos porno sexo maduras x video sexo videos de sexo trios maduras x vintage porn videos mejores páginas porno doble penetracion vaginal sexo maduro ver video porno de lesbianas latinas chicas xxx mujeres gratis dora la playa tetas maduras peliculas porno mujeres maduras videos ver videos demaduras lenceria abuelas web cam sexo lesbiana maduras sexo mujeres pilladas desnudas porno de abuelas haciendo pajas intercambio de tranxesuales voyeur maduras.

con negros travestis sexo gratis 18 orgias gratis pollas gordas y hija sexso xxx franceska jaime mujeres en español maduras espanolas porno video gratis sexo interracial videos porno de coño brutal porn bbw triple penetracion maduras en la calle videos gratis sexo duro videos gratis vídeos porno mujeres maduras peludas web cam sexo mujeres follando con condon maduras porno en español xxx mujeres maduras porno chicas rubias videos gratis buen porno cam vídeos pornos video porno dibujos manga sexo video porno maduras cachonda sexo maduras con joven porno tuve las mejores videos porno tias buenas videos porno español anal videos de nacho vidal en español gratuito porno de lesvianas gratis porno lesbico gratis viejas muy grandes pollas lesbianas porno gratis videos muy putas viejas guapas follando xxx videos porno de tetonas follando sexo duro xxx chicos y chicas 19 porno eyaculacion femenina rubuas 19 rubias videos morenas cachondas folladas abuela xxx manga hentay alexi texa vasca follando gratis vidios pprno trios holly michaels porno español momxxx tubias 19 vids videos porno videos xxx chicas latinas calientes gratis brutal español triple penetracion vaginal penes casting videos gratis porno twink porno porn maduras porno videos porno maduritas tetonas y tetonas porno joven videos transexuales abuelas zorras asiaticas porno 18 porno tranxesual videos porno duros milf porno.

con vidios ponos mujeres chicas sexy nekane xxx videos porno africano videos teens viejos jovenes follando duro videos hentaixxx abuelas franceska jaime mujeres folladas anal video gratis tetonas maduras hd porn xvideos hd vídeos sexo manga sexo anal video de pies lesvianas videos primera vez anal videos viejasputas putillas follando vidios eroticos lesvianas melanie monroe video sexo grtis follando mujeres tragando semen porno gratis vintage travestis videos porno gratis diario mamando xxx follando gorditas maduras en tetas buenas videos de casa calientes vídeos porno gratis videos porno americano porno duro español gratis descargar videos pornograficos gratis viejos gordas videos maduras peliculas porno lesbianas tetonas follando mujeres playas nudistas videos de lesbianas videos de sexo en español sexo con bdsm amateur videos porno en la folla a tope porno zorras lesbianas follando en castellano hd paginas pornos porno gratis porno gey español sexo viejas gratis xxx videosdesexo porn tube hd madura x videos trabestis tias follando en español videos porno gratis porn porno milf porn tube pillados haciendo pajas de pajas a tope madura caliente hentai video sexo en español cumlouder viejos pormo gratis anal porno despedida soltera ver videos porno lesbicas video amateur xxx video trio con mujeres gordas desnudas trio putas gratis heidi hentai folla madre porno.

Mapy sex czech taxi

Sex benešov koukání pod sukně